Silvia Henniger

osobní rozvoj, intimní život ženy, partnerství
Silvia Henniger Průvodkyně a Sexological bodyworker

Kdo jsem

5

PRŮVODCE NA CESTĚ K SOBĚ v oblastech

  • osobní rozvoj, intimní život, partnerský intimní život.

Pomůžu vám „uvidět“,zvědomit si a také „prožít“ příčiny nesnází, které prožíváte ve svém životě. Následně vás povedu cestou, jak z toho ven, jak nastartovat žádoucí změnu.

5

SEXOLOGICAL BODYWORKER

  • Pracuji s tělem a duší i v oblasti intimního života.
  • Pomůžu vám osvobodit vaši smyslnost, prožívat větší uvolnění, radost a potěšení i v oblasti vašeho intimního sexuálního života.
5

TVŮRCE

  • Jsem kreativní bytost. Tančím, malujiOBRAZY SPIRIT, dělám SVÍCE SPIRIT.
5

TANEČNÍ PROJEKTY

  • spontánní a požitkový tanec s ženskou tématikou

Mise

„Rozkvétající, spokojená žena ve všech oblastech života, včetně smyslné a naplněné sexuality.“

Služby

PRŮVODCE:

  • Říka se, že náš vnitřní svět zná odpověď na všechny otázky. K odpovědím na vaše otázky vás dovedu skrze prožitek, a taky vám pomůžu otevřít cestu ke změně.

Oblasti: Práce, vztahy, láska, partnerství, zdraví, intimní život, intimní partnerský život, sexualita
Nástroje: Terapie (používám různé terapeutické techniky a metody (volím je podle toho, s čím přicházíte). Dále jsou imaginace,konstelace individuální i skupinové (vedu od roku 2011 po absolvování 3 letého výcviku)

SEXOLOGICAL BODYWORKER :

  • V těle jsou otisknuté všechny naše příběhy, i ty, které se nějak dotkly naši sexuality. Mluvím s nimi skrze dotek, skrze láskyplné energetické, léčivé masáže. „Vyživuji“nimi buňky, uvolňuji napětí z těla.

Nástroje: Masáž CESTA KRÁLOVNY– láskyplná masáž celého těla. Otevírá cestu k sobě, k laskavému přijetí sebe sama. Uvolňuje tělo, zablokované energie, emoce, vyživuje buňky, otevírá srdce. Tato masáž může a nemusí obsahovat léčivou, uvolňující,intimní masáž joni.

TVŮRCE:

  • SPIRIT SVÍCE: Svíce jsou pro mě jako živé bytosti. Ráda jim „vdechuji“ život. Jsou plné barev, energie a častokrát nesou i nějaké poselství, záměr, pro váš život. Dělám i svíce na míru, jako zosobnění energie esenci vaší Duše, nebo darů pro váš život. Na tyto svíce maluji obrazy, které tyto aspekty vyjadřují, podporují a symbolizují.
  • SPIRIT OBRAZY: Maluji hlavně ženy. Jejich krásu a jedinečnost. K tomuto tématu mně zřejmě dovedla moje dlouholetá terapeutická práce se ženami, v které jsem vedla ženy k sebelásce, sebepřijetí, k naplněné a smyslné sexualitě… Dělám obrazy na míru, které podpoří esenci vaší Duše, vaši vizi, nebo vaše astro znamení.

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Terapeutické služby a kreativní produkty – vše je realizováno s hlubokým a silným záměrem ženství.

Očima Romany Zina Massy

„Ráda podporuji ženy v jejich síle a jedinečnosti a s tím je spojené přijetí svého ženství a své sexuality. A přesně to jsou a k tomu celkově k tomu vedou služby a vlastně i kreativní produkty Silvie. Vede ženy k prožitku a dotýká se emocí a uzdravuje jejich ženství. A za mne k tomu všemu dává krásnou perličku její řeč – její klidná, hluboká slovenština.“

Zajímají vás další ženy?