Michaela Křížová

Průvodkyně mezi životem a smrtí

Kdo jsem

5
Propojuji cvičení pánevního dna metodou 3×3 a témata týkající se smrti. Z lůna se rodíme a do lůna se vracíme. Po zrození přichází smrt a po noci přichází den.

Mise

„Ukážu Ti, jak nechat zemřít to, co Ti již neslouží a jak začít žít naplno. Tady a teď.“

Služby

1. Intuitivní tarot, aneb pojď se vydat na cestu k vlastní jedinečnosti

Velké věci v našem životě začínají malými kroky, stačí se jen rozhodnout a vyrazit za tím, po čem toužíš. A aby ses neztratila, rozmotala všechny uzly své mysli i ve své vnitřní krajině, pak jsem tu, abych ti pomohla. Jak? Třeba s propojením (nejen) ženské síly a intuice, ale i mysli a srdce. Společně tak můžeme vytvořit mapu na cestu životem a na cestu k sobě samé.

2. Hovory o životě a smrti, aneb smrt jako transformace

Cítíš se zahlcena a nevíš, co je třeba (pro)pustit, aby ses mohla otevřít něčemu novému? Co začít smrt vnímat jinak, než jen v tom klasickém slova smyslu?

Pojďme společně otevřít otázky týkající se (nejen) zrození, ale i smrti, umírání, závěru života, ale i smrti jako transformace. Smrt zažíváme v každém okamžiku v podobě malých smrtí (partnerský rozchod, stěhování, změna práce, propouštění všeho, co nám již neslouží,…)

Tato setkání se nesou v laskavé atmosféře, kde si každý z nás může dovolit podívat se na téma smrti, které je stále tolik velkým tabu a přitom je tolik potřebné.

3. Cvičení pánevního dna metodou 3×3

Pojď svému pánevnímu dnu vrátit jeho původní funkčnost, zažehnout své vnitřní světlo a objevit, jak žít tady a teď. A spolu s tím se tak můžeš naladit na potřeby svého těla.

Individuální i skupinové kurzy (lekce). I ty se můžeš naplno projevit, začít žít takový život, po jakém toužíš a vyjádřit to i skrze jemný pohyb.

4. Meditační klub

Láká tě meditace, ale nevíte jak začít?
Chcete ztišit svou mysl a dostat jí do harmonie se svým tělem?

Chcete se vydat k sobě blíž a obrátit pozornost do svého nitra?
Pak přijmi pozvání do on-line meditačního klubu. Vytvořit ti můžu i meditaci, která bude jen pro tebe.

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Hovory o životě a smrti, aneb smrt jako transformace – smrt a znovuzrození je součástí každé změny, která se v našem životě odehrává. Pokud se na to takto umíme podívat, tak dokáže propustit nefunkční a přijmout nové.

Meditace na míru – meditace s autentickou esencí, síla podpora konkrétnímu jedinci

Očima Romany Zina Massy

„Je úžasné pojetí a vnímání změny v našich životech jako smrti a znovuzrození, to za mne dává hned silný důraz na pochopení a projití si procesem každé změny. Míša je úžasným průvodcem tohoto tématu a svým projevem terapeuticky léčí každou duši, která si ve svém životě něčím prochází. „

Zajímají vás další ženy?