Marci Windsor-Topolská

Mentorka a poselkyně zpráv a vhledů do plánu duše

Kdo jsem

5
Jsem osobní mentorka a poselkyně, ta co nese zprávu – vhled do souvislostí.
5
Pracuji s kauzální rovinou, která mluví řečí archetypů.
5
Propojuji astrologii, tarot numerologii, genové klíče a human design pro ucelený vhled do plánu duše.

Služby

  • Mé zaměření: jak naplno být sama sebou.
  • Konzultace 1:1 – Pomůžu vám odhalit první krok poznání, kdo skutečně jste a kam směřujete. Vykročte směrem k sobě a staňte se sami sebou. Možnost objednání zde.
  • Rozbor plán duše – Hluboký vhled do vašeho plánu duše  – propojení Astrologie, tarot numerologie a genových klíčů. Možnost objednání zde.
  • Kurzy obličejové jógy: jak rozzářit obličej – facelift jóga je 100% přirozená technika spojující cvičení obličejových svalů s držením těla vycházejícím z jógy. Výsledkem je zářivá pleť a mladistvější vzhled obličeje. Možnost objednání zde.
  • Mini kurz Vztahová harmonie – Zjistěte, jaký úkol si pro tento vztah vaše duše vybraly. Díky pochopení archetypů duše zjistíte, na čem je třeba zapracovat, abyste mohla zažehnout změnu. Možnost objednání zde.

Mise

„Poskytnout vám bezpečný prostor, kde vám můžu pomoct objevit vaše skryté dary a překonat strachy a výzvy, které vám brání být naplno sama sebou.“

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Rozbor plán duše – pomůže vám pochopit kam v životě směřujete, jaké výzvy vás na vaší cestě čekají a jak v každodenním životě žít v radosti, rovnováze a prosperitě.

Očima Romany Zina Massy

„Dary a služby Marci jsou dobrou vnitřní výživou a krásným receptem na zpomalení stárnutí. Jak ona sama říká, každý má svůj duševní plán, a za mne je dobré ho znát a vždy dělat malé krůčky, které Vám odstartují velké kroky. „

Zajímají vás další ženy?