Hana Jahodová

Průvodkyně žen, lektorka a koučka
Hana Jahodová Průvodkyně žen, lektorka a koučka

Kdo jsem

5

Průvodkyně žen na cestě zpět do života

5

Lektorka Kouzelných říší

5

Mezinárodně certifikovaný NLP kouč, NLP a New Code Practitioner

5

Budoucí lektorka Bachových esencí

Služby

  1. Naše společná cesta začíná intuitivním pohledem na tvoji osobnost v rámci typologie přes Kouzelné říše. Toto spojení nám s velikou něžností pomáhá najít odpovědi na tvoje otázky – kdo jsem, kam vlastně patřím, co se to děje, proč se tak děje a dokáží tě dovést k obrovské úlevě, najít tvůj potenciál, tvoje dary a další cestu.
  2. Koučinkem a metodou NLP (neuro-lingvistické programování) si poradíme s dalším nastavením: zvládneme tvoje vyhoření v životě, práci či podnikání, změníme vzorce vnímání a chování, které jsme získaly v minulosti a které tě negativně dokáží ovlivňovat ve všech směrech života, vypořádáme se s pocity marnosti, hněvu, nenávisti, vztahy, vyřešíme tvoje strachy, úzkosti, fobie, zlozvyky, najdeme rozhodnutí, když zrovna nevíš, pro co se rozhodnout, co je správně
  3. Projekt „Zdravá podstata ženy“, kde učím ženy milovat svoje ženství, svoji menstruaci, sexualitu i menopauzu, svoje celé tělo. Miluj sama sebe. Pro řešení různých zdravotní problémů v rámci ženství, pro otěhotnění, pro zmírnění projevů menopauzy, pro zdravé celé tělo používám úžasné bylinné produkty vyrobené dle tradiční čínské medicíny, které nám výborně fungují.

Mise

„Důvěřuj mi, nech se vést a dojděme spolu do úspěšného cíle lehkosti, radosti a naplněného života.“

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Zdravá podstata ženy – propojení těla a mysli v klíčovým momentech ženy, ať už je to menopauza, menstruace, anebo i vyhoření.

Očima Romany Zina Massy

„Když jako ženy procházíme svými dny, svými obdobími nebo i náročnějším obdobím jako je i vyhoření, tak je pro nás důležité umět pracovat se svým tělem, se svými pocity a mít dostatek informací a někdy i svého průvodce. A Hanka umí krásně tahat zpět do života a dát našim dnům v těchto dnech i radost.“

Zajímají vás další ženy?