Vernisáž Krásy a Rozvoje 

Popis

Zážitková (většinou víkendová) akce pro ženy v různých koutech České republiky, které chtějí zažít svoji Krásu, otevřít si truhlu a najít svůj poklad.

Průvodce

Romana Zina Massy

Termíny

13. – 15. 01. 2023, Česká Třebová

Program

Každá vernisáž má svůj specifický program, který je stavěn s ženou – Kráskou, která je z dané lokality/města a má zájem o realizaci Vernisáže v jejím okolí.

Součástí programu může být:

  • Dámský dýchánek na téma SMYSL-nosti žen
  • Konstalační analýza
  • Taneční konstelace
  • Muzikoterapeutická meditace
  • Podnikatelské konstelace

Na každé Vernisáži jsou vždy k dispozici určité produkty, které souvisí s ženskou krásou, tvorbou a souvisí s lokalitou, kde se Vernisáž pořádá.

Reference

Setkání, od kterého jsem vlastně nevěděla, co očekávat. Ženy, které jsem viděla poprvé v životě, ale jako bych je znala už dávno. Kde jsme si snad každá otevřela nějakou svou tajnou skříňku, o které jsme možná ani nevěděly, že jsme tam s ní přišly. Funguje tam magická energie, díky které jsem se octila v jiném časoprostoru, kde je všechno možné. Pro mě to byl posilující a vyživující zážitek, plný zrcadel a uvědomění. Děkuji Romana Zina Massy, všem přítomným ženám i sobě za to, že jsem mohla být součástí.
– Katka Urbanová

Kazda si na Vernisaz pro neco prijde. Jsem zvykla naslouchat, protoze casto jen jedina veta muze byt presne pro me. Za jeden jediny vecer jsem jich slysela hned nekolik. V takove sile, silne energii nas vsech, ktere inspirujeme, ale i tech, ktere za nami prisly..ve vysledku i ony inspirovaly nas. Dekuju vam vsem Krasky..citila jsem to propojeni a myslim, ze se jeste v case ukaze. A tedy..pokud nevite, hledate, bloumate..prijdte si pro smer.
– Barbora Johan