Katka Langová

Spirituální a energetická práce

Kdo jsem

5

Terapeutka

5

Průvodkyně procesem rozpomenutí se a cestováním v čase

Služby

Energy healing terapie (energetické přenastavení Tvého systému) – hackni si svoji minulost, aby sis změnila svoji současnost a budoucnost.

Práce s kyvadlem – workshop naživo – nauč se pracovat s kyvadlem, propojuj se se svou intuicí čím dál víc a získávej od sebe odpovědi na své otazky.

Poklad v jeskyni podvědomí – workshop naživo – projdi si svoji stezku života v přírodě, nech se podpořit živly, uvědom si souvislosti, emoce a výzvy a začni je měnit na své poklady.

Mise

„Jsem průvodkyně procesem rozpomenutí se a změny… My purpose is to help to remember and change.“

Kontakt

katarinalangova@email.com
https://www.katkalangova.cz

Služby se značkou Krásky učí Krásky

Práce s kyvadlem – workshop naživo – nauč se pracovat s kyvadlem, propojuj se se svou intuicí čím dál víc a získávej od sebe odpovědi na své otazky.

Poklad v jeskyni podvědomí – workshop naživo – projdi si svoji stezku života v přírodě, nech se podpořit živly, uvědom si souvislosti, emoce a výzvy a začni je měnit na poklady

Očima Romany Zina Massy

„Katka je průvodkyně, terapeutka, která dává do služby svoji sílu a zároveň udržuje a vyvolává pocit klidu a bezpečí. I když se její služby dotýkají bolavých míst a mají hluboké dopady, tak jejich terapeutický prožitek je poklidný, ale účinný tím, že se dokáže opravdu dostat na tu podstatu.

Zároveň je Katka za mne ženou s hlubokým vhledem svých očí, ženou všech živlů, které dokáže využít ke svým terapeutickým metodám a zároveň i jejich sílu předat dále ostatním. A co je i takovou perličkou pro ostatní – svoje vědomosti, zkušenosti dokáže i předat dále ostatním – naučit je i si zajistit svoji první pomoc – využít nástroj – kyvadlo.“

Zajímají vás další ženy?