Edita Berková

Průvodkyně k Sebepoznání
Edita Berková průvodkyně sebepoznání

Kdo jsem

5

Klienty vedu k opravdové, lidské a tedy i důvěryhodné (sebe)prezentaci, která je upřímná, bez pózy a strachu se projevit.

Součástí autentického marketingu je samozřejmě i vytváření kvalitního obsahu, který je pro Vaši cílovou skupinu přínosem a obohacením.

Služby

1. Tvorba REELS včetně titulků – Z natočeného rozhovoru (online) pro Vás připravím sérii autentických REELS s titulky. To Vám zajistí efektivní, ale hlavně pravdivý způsob sdílení svého příběhu, vášně, odhodlání, úspěchů a doporučení. 
Můj cíl je Váš klid pramenící z dostatku autentického materiálu pro Vaše sítě.
2. Vtipně a netradičně vedený online kurz Pohoda před kamerou & Koučing Pohoda před kamerou aneb umění poutavě sdělit Co a Jak nabízíš.
3. Terapie kamerou – tvorba Art Foto Esence Duše.
4. Kniha „Dokázala to, protože se konečně rozhodla“ – kniha o proměně velkého snu na skálopevné rozhodnutí a následnou akci.

 

Mise

Život nás má bavit!

Kontakt

www.editaberkova.cz
editaberkov@gmail.com

Kniha „Dokázala to, protože se konečně rozhodla“

 

V případně zájmu možnost objednání knihy zde

Služby se značkou Krásky učí Krásky

Tvorba reals – krásný autentický marketing, zachycení klíčových myšlenek a sdělení pro sdílení na sociálních sítí.

Terapie kamerou – možnost propojení se svoji duší, se svoji intuicí, se svoji podstatou a tento pocit a propojení zachytit do nádherného obrazu.

Očima Romany Zina Massy

„Dech beroucí energii dokáže Edita dát do akce, do spolupráce, do „nakopnutí“ a podpory v rámci jejich ch služeb.. Mne nejvíce imponuje tím, že se nejedná o klasický mentoring, ale o spolupráci, kdy v rámci různých forem a nástrojů z Vás dokáže dostat to podstatné a dokáže Vám správně naformulovat a pojmenovat Vaše výsledky či produkty.

To co specifikuje Editu jako z mého pohledu výjimečnou, je její vyrovnaná mužská a ženská polarita. Využívá ke své práci obě energie – mužskou akčnost a ženskou vášeň pro věc.“

Zajímají vás další ženy?