Zuzana Włodowska

Průvodkyně po jazykovém vzdělávání

Kdo jsem

5

Chcete zažít opravdový pokrok ve své angličtině? Chcete na sobě pracovat a rozvíjet se? Jsem certifikovaný jazykový kouč, mám bohaté zkušenosti s výukou jazyků a ráda vás povedu.

5

Jsem průvodkyně po jazykovém vzdělávání. Už od dětských let mě bavilo psát, číst, učit se jazyky a zkoumat je. Při studiu (jazyků) jsem se vždy hlouběji zabývala mezilidskou komunikací. To vše se dnes propojilo v mém podnikání.

5

Poskytuji především jazykové vzdělávání (učím hlavně angličtinu, ale i polštinu a češtinu pro cizince), ve kterém provázím studenty nejen jako lektorka, ale také jako jazyková koučka a mentorka. Poslední roky mého života mě vrhly do mnoha nových rolí. Jako matka, podnikatelka a jazyková koučka zkoumám, jak nejlépe zprostředkovat jazykové lekce studentům – zájemcům o jazyk. Ale zkoumám především sebe a to se v mé práci jasně odráží.

Mise

„Ukazuji lidem, že učení jazyků může být zábavné, pohodové a pokrok je pak úplně přirozený“

Kontakt

  Služby

   • Výuka angličtiny pro mírně a středně pokročilé (B1 – B2), individuální lekce a malé skupinky do 4 osob
   • Online klub GROW WITH ENGLISH – propojení angličtiny a sebe-rozvojových témat
   • Příprava na pracovní pohovor v angličtině
   • Asynchronní výuka angličtiny (intenzivní podpora na dálku)
   • Výuka polštiny a češtiny pro cizince
   • Překlady z angličtiny a polštiny do češtiny
   • Copywriting
   • Tvorba myšlenkových map
   • Školení soft skills – Jak se učit cizí jazyk snadno a zábavně, komunikační dovednosti, prezentační dovednosti, školení pro školitele, mezikulturní rozdíly, myšlenkové mapy

   Služba se značkou Krásky učí Krásky

   Výuka angličtiny – forma výuky a přístup Zuzky je hodina, na kterou se těšíte. Za mne angličtina s určitým „terapeutickým“ přesahem.

   Očima Romany Zina Massy

   „Za mne jsou hodiny a aktivity strávené se Zuzkou a její výukou zajímavou a krásnou formou vzdělávání. Myslím, že je hodně důležité mít se Zuzkou ten zážitek, stojí za to s ní i zkusit úvodní lekci. Nejenže přizpůsobuje lekce svým klientům tématicky, ale i přizpůsobí i formu výuky. Má spousta připravených, zajímavých i nestandartních materiálu a podkladů, které je dobré využívat. A posun ve znalostech je zřetelný již z průběhu výuky – z výuky, která se stává zážitkem, z výuky, která vás i pozitivně naladí, motivuje a pohladí po duši, z výuky, kde ani nezaznamenáte, že jste online.“

   Zajímají vás další ženy?