Štěpánka Vernerová

Autorka metody Opečování duše® a Tealon Academy

Kdo jsem

5

Učím klienty energeticky pracovat a léčit sebe i jejich klienty. Společně rozséváme světlo na Zemi a zkvalitňujeme životy stovky lidem.

Služby

Metoda Opečování duše (výuka)

Metoda Opečování duše je technika, díky které dokážeš velmi efektivně posouvat sebe i své klienty. Opečování duše probíhá na základě napojení se na Zdroj / srdce, a přimíchání tvé vlastní energie, díky čemuž bude služba každého „opečovatele“ vždy originální. V metodě dále pracujeme se záměry, vizualizacemi, slovními spojeními a energetickým polem.

Co s metodou dokážeš? Propojit a harmonizovat duši s tělem a to jak u klientů tak u sebe. Díky tomuto sjednocení dochází k aktivaci darů duše a zvýšené potřebě pečovat o fyzické tělo, které je připraveno přijímat možnosti (dary) duše a jednat na jejich základě. Získáš schopnosti, které budeš moct dál a dál rozvíjet na základě své jedinečnosti.

Mise

„Vytvořit Novou láskyplnou Zemi“

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Záměry, vizualizace a rituály – jak ukotvit záměry v sobě a ve své realitě.

Očima Romany Zina Massy

„Pokud chcete umět pracovat se svojí energií, přetvářet ji na magickou a manifestovat si nové záměry a se starými se loučit, tak Štěpánky vedení je přesně to pravé.

Prošla jsem si jejím vedením a od té doby jsou rituály, záměry součástí mého života v energeticky a astrologicky významných dnech. Magická, ale přesto systematická a srozumitelná práce – to je pojetí Štěpánky – moderní čarodějky.“

Zajímají vás další ženy?