Ludmila Dufková

Koučka stylu - stylistka a vizážistka

Kdo jsem

5
Stylistka a vizážistka, která při společném odhalování vaší krásy vychází z přirozené barevnosti, kterou jste dostaly do vínku od samotné přírody. Věnuji se komplexnímu vzhledu ženy – oblečení, doplňkům, líčení i vlasům. Vše je vzájemně propojené, navazuje na sebe a s vaší osobností tvoří harmonický celek.
5

Poradenstvím v ženách probouzím ženskost, jedinečnost a sebevědomí. Dokážu uvidět jejich přednosti a ty vyzvednout.

5

Používám barvy a vzhled jako nástroj k tomu, aby žena došla tam, kam chce ve své vizi jít a kým se chce stát.

5

Dám vašemu šatníku řád a šmrnc. Bude vám to vždy slušet a budete mít oblečení pro každou příležitost.

5

Podtrhnu vaše charisma – charisma je energie, která přitahujedruhé a prodává

Mise

„Pomáhám ženám skrze jejich vzhled najít sebelásku, sebevědomí i úspěch. V životě i podnikání. Navenek hned na první dojem ukázat světu to nejlepší co je v jejich nitru – krásu, záři a hodnoty, které ve svém životě mají.“

Kontakt

Služby

Barevná typologie vzhledu – výběr barev (pro oblečení, líčení, doplňky a vlasy) dle typu přirozeného pigmentu, které má žena ve vlasech, pleti a očích. Služba na celý život, protože barevný typ člověka se nemění (osobně i on-line).

Audit šatníku – vytvoření funkčního šatníku, v kterém vám to vždy sluší a máte oblečení pro každou příležitost.

Asistované nákupy – rychlé a efektivní nákupy oblečení,  které budete rády a dlouho nosit.

Výběr oblečení a styling na určité příležitosti – brandové focení, svatby, přednášky apod. (osobně i on-line).

Přednášky – Jak chcete na druhé působit? Jaké emoce chcete svým vzhledem v druhých vyvolávat? A jak jich docílit. Vaše image vám ve vašem životě i podnikání může výrazně pomoci (osobně i on-line).

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Barevná typologie vzhledu – rodíme se s typem pigmentu a barvy se mění naším vnitřním rozpoložením. Typologie od Lídy je určitá forma psychologie.

Očima Romany Zina Massy

„Konzultace s Ludmilou byla pro mne jedním velkým zklidněním, uvědoměním a i určitým zkrášlením. Zklidněním mysli a nastavením barev mne opravdu rozsvítila a zároveň mi ukázala, jak se barvou dá zlepšit nálada a vyzařování. Dokázala mne svými informacemi a svojí prací se mnou dostat do vyšších vibrací – byla jsem pro sebe na 1.místě a byla jsem to já.“

Zajímají vás další ženy?