Helena H-Ellen Konečná

Make-up artist, fotograf, autorské vzory

Kdo jsem

5

Fotografka žen s přesahem do sebelásky formou lifestyle fotografií

5
Autorka autorských vzorů na látky
5

Mullipotenciálka

Mise

„Vyšší level sebelásky na základě společného tvoření.“

Služby

1. Focení ženy s přesahem do sebelásky formou lifestyle fotografií, jejíž součástí je opečovávání, líčení a celkové naladění. Nechávám prostor pro fantazii a okamžité nápady a to kouzlo se ukáže v naladění i na výsledných fotografiích.

3. Balanční koncept zdraví

3. Autorka autorských vzorů na látky s energií mojí i přírody – šiji z nich zajímavé, originální a střihem netypické věci – kabelky, peněženky, pouzdra, ale i kolové sukně a mnoho dalšího.

4. Investování do zlata

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Autorská autentická tvorba fotografií a vzorů na látky – nádherné netradiční zachycení určitého nadšení a prostředí do fotografií a látek. Krásné podklady a materiály pro další kreativní využití.

Očima Romany Zina Massy

„Helena je zajímavá žena, která ukazuje jak se život dá užívat i v krásném zralém věku ženy. I když už dnes svým věkem začíná druhou desítku let s ÁT, tak svoje služby, dary a potenciály předává s obrovským nadšením, velkou intuicí a velkou individualitou. Nic není nalajnováno, domluveno, prostě se užívá celý proces, který se ukazuje a odehrává. Má v sobě i svoji profesionalitu a odbornost k výsledku, který je vždy překvapující. Těší mě, že i moje produkty obohatí svoji kreativitou.“

Zajímají vás další ženy?