Alena Hejlová

Konzultantka Human design a koučka souvislostí

Kdo jsem

5
Žena, která se zamilovala do systému Human design. S láskou ho studuje a šíří dál. Nadšená studentka osobního rozvoje a prací s energií v našem těle. Při koučování nachází souvislosti a tím vede ženy ke kořenu problému. Kde nestačí rozum, tam přichází práce s energií skrze metodu Yuen, Funkční princip a konstelace.

Mise

„Člověk je to, v co věří.“

Služby

Human design je typologie člověka, je to systém který spojuje astrologii, numerologii a I-ťing

Yuen mentod je energetická práce, která opravuje energetické bloky v těle, které vytváří zasekle/nedoprozite emoce.

Funkční pricip je spojení koucinku a energetické práce, kde pomocí vhodných otázek nasmeruji klienta ke kořenu problému a ten pak energeticky rozpohybujeme a tím opravime (často Yuen mentod a Funkční princip kombinuji)

Konstelace jsou energetická práce, kde se díváme na určité téma, často rodové a pomocí konstelačních vět a daní pozornosti tomuto problému se tyto vzorce léčí.

Ženské kruhy je setkání žen, kde se společně ladíme na své tělo (rituál, vedená vizualizace), sdílení toho co jsme prožili, jak se máme, vedená vizualizace na harmonizaci čaker, setkání se se svou vnitřní ženou (téma je na míru jednotlivé skupině). Navrácení se do těla, nasátí energie a stanovení záměru na nejbližší dny. V lehkosti, s láskou, vděčností a ženskou esencí.

Meditace na míru jsou meditace, které vytvářím klientům přímo pro jejich specifickou potřebu – domluvíme si videohovor (do 30minut) kde zjistím v čem by se daný klient chtěl posunout, řekne mi detaily v dané oblasti, jak dlouhá by měla meditace být a já podle toho vytvořím meditaci přímo pro něho. Klientka toužila po novém domě, do třech týdnů dům našla. Meditaci poslouchala každý den a měla pro tom krásné prožitky.

Služba se značkou Krásky učí Krásky

Human design – smysluplné pojetí darů a potenciálů s možností jejich využití v praktickém životě – osobním, ale i pracovním.

Očima Romany Zina Massy

„Andělský výraz, silná a přesná formulace a vysvětlení možnosti pojetí a uchopení vlastního nastavení jsou specifikace pro interpretaci Human designu od Aleny. Dar vidět souvislosti a možnosti jejich využití a hlavně jejich jednoznačné pojetí a vysvětlení, ke kterému se pak rádi vracíme v důležitých momentech. Vnímám to jako takovou osobní berličku, o kterou se dá silně opřít. „

Zajímají vás další ženy?